Skip links

Hakkımızda

İnovasyonu en üst düzeye çıkararak müşterilerimize profesyonel hizmet sunmak

Hakkımızda

KENDİNİ FETHEDEBİLEN KİŞİYE ; KARŞI KOYABİLİECEK PEK AZ ŞEY VARDIR…

Büyük insanların başlangıçtaki durumlarından bir farkın olmadığını anla. Tanrı seni yaşam için donattı öyleyse gücünü toparla ve ‘’YAPABİLİRİM’’ de .. 2008 yılından beri sektöre en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz..

HAKKIMDA
Sektöre ilk 2008 yılında kendimize ait gayrimenkul ofisin de daire kiralama ve satışıyla başladım. İlerleyen yıllar da almış olduğum kariyer eğitimleri ve üniversite eğitimim ile zamanın bana vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle kendimi geliştirerek,eksiklerimizi minimum seviyeye çekerek daha iyisini en iyisini sunmak için kurmuş olduğumuz kendi markamız 2N1K YATIRIM GAYRİMENKUL şirketinin broker’ı olmanın sevinci içindeyim…

2N1K YATIRIM GAYRİMENKUL markası Türkiye çapında proje geliştirme ve yatırım danışmanlığı vermektedir. Gayrimenkul konusun da fizibilite araştırmalarını donanımlı teknik kadrosuyla en iyisini çıkartarak oluşabilecek projenin minumum zaman da maksimum hedef ile sonuçlanmasını müşterilerine alternatifli planlarla en iyi hizmeti sunmaktayız. Gayrimenkul konusun da sadece satış ve kiralama odaklı değil iş geliştirme ve projelendirme konusun da verdikleri fikirler ile müşterilerinin her zaman yanında olan kusursuz ve profesyonel bir hizmet vermektedir.

BROKER – FOUNDER
Adnan menderes Lojistik mezunu. 2020 yılın da hayatını sevdiği kadınla birleştirmiş evli ve çok mutlu. Sektör de geçirmiş olduğu yılların ve babası SADRETTİN BAHAR ın mükemmel tecrübesi altında kendini geliştirmiş ve daha iyisini sunabilmek adına 2N1K YATIRIM GAYRİMENKUL firmasını kurmuştur.

Bu zamana kadar yapmış olduğu işlerin her zaman arkasın da olan KORAY BAHAR İstanbul beylikdüzün de vermiş olduğu kat karşılığı projeler, bodrum gümbet de otel , ankara altındağ siteler bölgesin de satılması zor arsalar, ankara da imara açılacak bölgeler de tarla satışları,İstanbul gebze de lojistik arsaları ve bunun gibi bir çok taşınmazın satışlarını projelerini tamamlayarak sektörü en iyi şekil de temsil etmeye çalışan bir danışman olmuştur.

Kaliteli bir hizmetin beceri ve tecrübeyle birleşmesiyle sektör de ki en iyi olmanın bu yolda emin adımlarla ilerlemenin gururu ve sevinci içerisindeyim. Saygılarımla KORAY BAHAR…

Ekibimiz

As a leading college in Paris, we look to engage with our student beyond the conventional design and development school relationship, becoming a partner to the people.

Koray Bahar

Kurucu

Ömer Ağa Kurt

Kurucu Ortak

Uğur Közleme

Danışman
81
Şehir
200+
Proje
130+
Mutlu Müşteri
21+
Ülke
This website uses cookies to improve your web experience.